Toga Kancelaria Adwokacka ToruńKancelaria Adwokacka w Toruniu działa od 1992 r. i jest reprezentowana przez adw. Jacka Brudzyńskiego , adw. Marię Wygralak-Brudzyńską oraz adw. Adama Wygralaka. Kancelaria Adwokacka  w Toruniu jest kancelarią z rodzinną tradycją, w której kolejne pokolenia prawników zyskają uznanie na rynku ze względu na przekazywaną wiedzę oraz zasady profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdej powierzonej spraw.

Kancelaria zajmuje się pomocą prawną z dziedziny prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Służymy również pomocą prawną w sprawach administracyjnych. Adwokaci z Naszej Kancelarii posiadają niezwykle bogate doświadczenie zawodowe. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną opartą na doświadczeniu i praktyce adwokackiej. Wśród klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem są zarówno duże korporacje, małe i średnie przedsiębiorstwa jak i klienci indywidualni.

Prawnicy w Kancelarii służą również bezpłatną pomocą osobą zwolnionym z kosztów postępowania w zakresie postępowań cywilnych i karnych.

Biuro w Toruniu jest do Państwa dyspozycji, a zaangażowani w nim prawnicy chętnie zmierzą się z zawiłościami każdej przedstawionej im sprawy.