Kancelaria Adwokacka w Toruniu działa od 1992 r. i jest reprezentowana jest przez adw. Jacka Brudzyńskiego , adw. Marię Wygralak-Brudzyńską oraz adw. Adama Wygralak. Kancelaria Adwokacka  w Toruniu jest kancelarią z rodzinną tradycją, w której kolejne pokolenia prawników zyskają uznanie na rynku ze względu na przekazywaną wiedzę oraz zasady profesjonalnego i indywidualne podejścia do każdej powierzonej spraw.

 Kancelaria zajmuje się pomocą prawną z dziedziny prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Służymy również pomocą prawną w sprawach administracyjnych. Adwokaci z Naszej Kancelarii posiadają niezwykle bogate doświadczenie zawodowe. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną opartą na doświadczeniu i praktyce adwokackiej. Wśród klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem są zarówno duże korporacje, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne

 

Adw. Jacek Brudzyński,

Adw. Maria Wygralak - Brudzyńska,

Adw. Adam Wygralak.

aplikant adwokacki Adriana Szmańska
 

Biuro w Toruniu jest do Państwa dyspozycji, a zaangażowani w nim prawnicy chętnie zmierzą się z zawiłościami każdej przedstawionej im sprawy.